Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Otřesný případ domácího násilí: Znásilňoval ji a bil a nakonec jí udělal se zuby tohle!

Otřesný případ domácího násilí: Znásilňoval ji a bil a nakonec jí udělal se zuby tohle!
Zdroj: koláž archiv
Vytrhl jí zuby kleštěmi a pak ji topil - i takové zacházení musela snášet Skotka během soužití se svým násilnickým snoubencem. Ten je už naštěstí za mřížemi.

Případ brutálního domácího násilí řešil soud ve skotském Glasgow. Osmačtyřicetiletá Amber byla několik let bitá a znásilňovaná svým snoubencem Donaldem Jeffreym. Během jedné ze svých násilnických chvilek jí muž dokonce kleštěmi vytrhl zuby!

"Leželi jsme na gauči a on najednou začal řvát, ať mu přinesu kleště. Měla jsem strach, a tak jsem ho raději poslechla," líčí žena. Svému násilnickému příteli byla v té době tak podřízená, že nejenom tušila, co se jí chystá udělat, ale také sama otevřela ústa.

"Věděla jsem, že kdyby to nebyly moje zuby, mohly to být taky moje nehty. Otevřela jsem pusu a on mi začal vytrhávat přední zuby. Necítila jsem žádnou bolest, byla jsem jak omámená. Jenom jsem slyšela, jak zuby dopadají na dřevěnou podlahu. Pak mě postavil před zrcadlo a řekl mi, ať se na něho usměju."

Otřesné týrání tím ale ještě nekončilo. "Donald pak přinesl kladívko a praštil mě s ním do hlavy a kolenou. Na stropu a zdech byla krev, později jsem zjistila, že jsem utrpěla malé krvácení do mozku. Potom mi řekl, ať ponořím hlavu do ledové vody. Zatímco jsem měla hlavu pod vodou, skočil na mě, abych zůstala ponořená. V tu chvíli jsem si myslela, že zemřu."

Muž ji naštěstí nechal a sám propadl záchvatu pláče. Ani tento incident ale ženu nepřesvědčil, aby kontaktovala policii. Tak moc se svého snoubence bála. Když od něj po čase odešla ke kamarádovi, Donald jí vyhrožoval vyhozením ze sedmnáctého patra.

Za mříže ho nakonec dostala i výpověď další týrané ženy, která s ním žila v letech 1994 až 1998. Soud byl v jeho případě nekompromisní a délku trestu mu vyměřil na doživotí.

Související články

Další články