Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Otřesné záběry z Prahy: Žena krmila labutě a zkopala nevinné zvíře

Otřesné záběry z Prahy: Žena krmila labutě a zkopala nevinné zvíře
Zdroj: Facebook
Předchozí Další
+ Další fotografie
šokující
Záběry, nad nimiž zůstává rozum stát, kolují po sociální síti Facebook. Na pražské Kampě, nedaleko Karlova mostu, se odehrálo něco nepochopitelného. Žena tam krmila labutě a z Vltavy vylákala na břeh i nutrii. Přímo z ruky jí dala kousek pečiva, vzápětí ji však surově zkopla zpátky do řeky!

Přes šest tisíc lidí už sdílelo video, na kterém neznámá žena brutálně zkopala nebohé zvíře. Vylákala nutrii z Vltavy na břeh, aby ji za okamžik kopla a poslala zpátky do řeky.

"Vypadá to, že konec roku vytváří na spoustu lidí tlak, který nejsou schopni ustát a vylévají si zlost na zvířatech. Tohle video natočil náš kamarád kousek od Karlova mostu. Bába krmí labutě, příjde k ní nutrie, kterou naláká na kousek pečiva a pak do ní kopne. Nepochopitelná lidská krutost a zášť," píše stránka KasPro - kastrační program, která video přinesla.

Lidé nad počínáním ženy kroutí hlavou, někteří by jí přáli stejný osud, jaký sama nadělila nutrii. Není jasné, zda to byla Češka, anebo zahraniční turistka.

Luboš by se s trýznitelkou nutrie nepáral: "Rozkopnout jí držku vejpůl, svini." A podobných názorů je u šokujících záběrů spousta. "Blbka. Kopnout ji do zadku, až by nadskočila a s rozběhem spadla do té vody. A ještě by jí ty labutě naložily. Karma je zdarma," napsala Baruška.

A co myslíte vy? Co vůbec může člověka k nečemu takovému vést?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy