Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Otřesné svědectví přejeté dívky: „Milenka Lunetika Kociána? Krev, nadávky, drogy a nakonec mě přejel autem!“

Kociána fanatické milovnice Lunetiku zbožňovaly (na fotce vpravo s jednou
ze svých skalních), aniž tušily, čeho je perníkový Martin, jak mu
říkají přátelé, v reálu schopen!
Zdroj: profimedia.cz, archiv eXtra
+ Další 2 fotografie

Martin Kocián, největší milovník perníku na západ od Pardubic a člen legendárního boybandu Lunetic, čelí od včerejška trestnímu oznámení dívky, která s ním prokazatelně poslední tři roky žila v mileneckém vztahu, které došla trpělivost poté, co ji měl zpěvák napadnout v noci na 17. srpna po prudké hádce, která měla vyvrcholit na parkovišti v pražském Braníku.

„Nakonec otevřel dveře u auta a rozjel se. Mám podlitiny, zlomenou nohu a další zranění, do práce budu šest týdnů chodit se sádrou, jinak to nejde, už jsem o ni jednou kvůli Martinovi přišla,“ líčí sympatická pracovnice pojišťovny zážitek, po kterém opustila společný byt s Kociánem, který od nehody údajně ujel.

Vzpomínka na to, jak přišla o práci, je ještě bolestnější. Oběť se před třemi lety kvůli Kociánovi, který se netají tím, že od konce devadesátých let bojuje s pervitinem, rozvedla a dala výpověď, aby za padlou hvězdou mohla odjet do anglického Manchesteru, kde v té době pracoval a kde také od tatínka pětileté Vanessky, kterou má se svou další kvartální partnerkou Andreou, dostala první facku: „Ano, v tom Manchesteru už něco padlo, ale takhle jsem nedopadla nikdy. Byla jsem prostě blbá a věřila, že ho dokážu z drog dostat. Nebylo to ani tak, že by mě okrádal, já ho prostě sponzorovala a nechala si leccos líbit.“

Na vztah nevztah, který ji stál manželství, hromadu peněz a teď také málem život, je dnes rozhodnutá už jen vzpomínat: „Byla to největší chyba mého života, dnes už to vím,“ řekla nám ještě poté, co jsme ji překvapenou kontaktovali jako oběť nehody, kvůli které je Kocián vyšetřován, a slíbili jí, že si její identitu necháme kvůli zaměstnavateli pro sebe.

Kocián zatím na dotazy eXtra.cz nereagoval.

Související články

Další články