Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Otrava! Komediální hvězda Anna Faris se i s rodinou nadýchala oxidu uhelnatého

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
K velké tragédii se schylovalo v rodině herečky Anny Faris (43). Ta vzala své příbuzné na svátek Díkůvzdání na horskou chatu u jezera Tahoe, kde docházelo k úniku oxidu uhelnatého. Celkem 13 lidí ve věku od 3 do 70 let nepřišlo o život jen díky tomu, že se dvěma z nich udělalo tak zle, že jeli do nemocnice. Tam lékaři zjistili, co způsobilo jejich nevolnost, a celá rodina z chaty uprchla.

Podle informací serveru gooddaysacramen­to.cbslocal.com se v rodině herečky Anny Faris schylovalo k velké tragédii, která mohla skončit smrtí. Hvězda komedií Scary Movie se rozhodla vzít příbuzenstvo na svátky do horské chaty, kde ovšem docházelo k úniku oxidu uhelnatého.

Policejní vyšetřování prokázalo, že v domě nebyly žádné funkční detektory, které by na přítomnost jedovatého plynu upozornily. Oxid uhelnatý je bezbarvý a bez zápachu, proto rodina mohla jen stěží poznat, že je v ohrožení života.

Některým členům hereččiny rodiny se udělalo špatně jen krátce poté, co na chatu dorazili. Později už bylo nevolno všem a rozhodující moment, který zachránil jejich životy, nastal při večeři. Během té už bylo dvěma lidem tak zle, že odjeli do nemocnice. Tam lékaři zjistili, že jde o otravu oxidem uhelnatým. Díky tomuto zjištění z chaty celá rodina včas utekla.

Anna Faris na svém Twitteru poděkovala hasičům, kteří ji i její rodinu z domu vyvedli a začali ho okamžitě odvětrávat. „Ani nevím, jakým způsobem lze vyjádřit vděk hasičům od jezera Tahoe, kteří nás zachránili od otravy oxidem uhelnatým. Bylo to velmi dramatické a já i moje rodina máme velké štěstí,“ napsala herečka.

Související články

Další články