Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Otevřený rozhovor s Filipem Renčem: Všechny herečky jsou mrchy jako Lída Baarová

Režisér Filip Renč natočil film o kontroverzní hvězdě Lídě Baarové a hned se rozpoutala vášnivá diskuze, jestli herečka byla kolaborantka, prospěchářka a žena uvolněnějších mravů. Sám tvůrce snímku nám ve velmi otevřeném rozhovoru prozradil, co si sám o ní myslí a jaké jsou vlastně herečky v dnešní době. To budete koukat.

Sešli jsme se s režisérem Filipem Renčem (50), který měl velmi dobrou náladu. Ještě aby ne. Vždyť jeho velkofilm Lída Baarová láme všechny rekordy v návštěvnosti, tak má rozhodně důvod k úsměvu.

Byl dokonce v tak dobrém rozmaru, že jsme si nepovídali jen o prvorepublikové divě, která své krásy využívala ve svůj prospěch, ale také i současných herečkách, jestli se samy vnucují na „ústní pohovory“ kvůli roli ve filmu, nebo jak taková protekce vlastně chodí.

„Všichni odsoudili Lídu za to, jak se chovala. Ale když si to vezmete, tak v dnešní době dělají herečky snad i horší věci pro roli a slávu,“ prozradil eXtra.cz upřímný Renč.

A jak to vlastně v takové branži chodí? Už za ním holky přišly a nabízely mu své tělo? Proč stále obsazuje Slovenky? Všechno se dozvíte v našem videorozhovoru, ve kterém jsme pro vás slavného režiséra vyzpovídali.

Mohlo by vás zajímat

Další články