Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Otevřená zpověď Terezy Hlůškové: Život ve lži, prostituce a pravda o vysvobození z pákistánského vězení

Tereza Hlůšková už je z Pákistánu doma.
Zdroj: Se souhlasem T. Hlůšková
+ Další 4 fotografie
minulost

Tereza Hlůšková, která byla zproštěna všech obvinění z pašování heroinu, se rozhodla jít s kůží na trh v podobě podcastu, ve kterém chce zmínit všechny detaily svého předchozího života i pobytu ve vězení v Pákistánu. Na svém Instagramu odpověděla svým followerům na ožehavé otázky a prozradila, kdo ji v těžkých životních chvílích nejvíc držel nad vodou. 

Podpora celé rodiny

Bývalá trestankyně Tereza Hlůšková se po svém návratu do České republiky plně aklimatizovala a rozhodla se, že svým fanouškům povypráví pikantnosti ze svého života za pákistánskými mřížemi. Ačkoli mnoho z jejích followerů očekávalo knihu, blondýnka si vybrala modernější technologie v podobě videí, která bude umisťovat na YouTube.

Před tím, než vypustí do světa první díl, uspořádala na svém Instagramu Q&A, aby odpověděla svým fanouškům na různé ožehavé otázky. Ty se mimo jiné týkaly i její rodiny a toho, jaké měli její rodinní příslušníci finanční výdaje za dobu Terezina pobytu ve vězení.

"Celá rodina mě podporovala. Taťka, mamka, babičky, sourozenci, ale je velký fakt, že taťka mi pomáhal ze všech nejvíc a nebýt jeho, tak jsem stále ještě v Paku," prozradila Hlůšková, kdo z jejích nejbližších má největší podíl na jejím propuštění.

Malá ochutnávka

Tereza se často setkává s názorem sledujících, že se zpět do naší republiky dostala díky penězům českých daňových poplatníků, s čímž ovšem blondýnka nesouhlasí. "Moji rodiče platili právníky, pobyt ve vězení i letenku. Jediné, co ČR platila, byla výplata české ambasády v Pákistánu, kterou by platila, i kdybych tam nebyla," poznamenala Tereza, která byla zproštěna obvinění za údajné pašování heroinu.

V minulosti Hlůšková cestovala po světě zejména díky práci společnice. "Rodičům jsem řekla, že jedu pracovat do Belgie do fabriky. Já, holka s nulovou angličtinou, jsem ale věděla, že při práci společnice nemusíš úplně mluvit, musíš tam dělat spíše jiné věci a nějaké to "ach, ach" se říká v každém jazyce stejně," řekla o své minulosti v malé videoochutnávce na YouTube.

Související články

Další články