Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

OTEC ZRŮDA: „Dopoval mě tvrdými drogami a poté znásilňoval ve spánku,“ vypověděla dívka!

Odporný případ…
Zdroj: archiv: Emma Burt
Otec zrůda, který dva roky věznil svou devatenáctiletou dceru, dostal dvanáct let vězení. Zneužívaná Emma Burt sebrala všechnu odvahu a celý příběh popsala veřejnosti. Otec dívku vždy nadrogoval a pak ji znásilňoval a fotil. Emma stále nemůže věřit mužům, ale snaží se motivovat další zneužívané dívky, aby o svém problému promluvily.

Ve Walesu se stal jeden z nejotřesnějších případů znásilnění současnosti. Teprve devatenáctiletá Emma Burt byla dva roky vězněná a zažívala neskutečné peklo a muka. Případ je o to horší, že těch nejodpornějších věcí se na ní dopouštěl její vlastní otec.

Christopher Edwards, čtyřicetiletý, zřejmě narušený muž pravidelně podával mladičké Emmě nebezpečný koktejl z tvrdých drog. Počkal, až omdlí nebo usne, a poté ji několik hodin znásilňoval a fotil si její obnažené tělo. Tahle muka trvala neskutečné dva roky.

Otec byl za tyto hrůzné činy odsouzen na dvanáct let do vězení. Emma se rozhodla, že dobrovolně vystoupí z anonymity a o celém případu promluví. Dívka doufá, že když bude o svém příběhu otevřeně mluvit, pomůže dalším obětem sexuálního zneužívání.

Emma se v roce 2012 po hádce se svou matkou odstěhovala k otci. Strašlivé chvíle začaly měsíc po jejím nastěhování. Nejdříve jí podával pouze konopí, pak ale přešel k tvrdým drogám. Otec údajně vždy počkal, až jeho dcera usnula, a pak ji začal znásilňovat. Postupem času to došlo do bodu, kdy Emma začala být závislá na tvrdých drogách a lécích.

V roce 2014 se pokusila o sebevraždu, ale neúspěšně. Poté se jí podařilo z tohoto pekla utéct.

„Pokud vám něco takového udělá otec, člověk, kterému máte věřit nejvíce, potom to může udělat kdokoliv,“ svěřila se se svými obavami portálu The Sun. Emma doufá, že její příběh bude motivovat další zneužívané, aby o svém problému promluvily. „Ještě stále nemůžu důvěřovat mužům,“ dodala.

Související články

Další články