Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Otec nachytal pedofila, jak mu znásilňuje dceru, a ubil ho k smrti, za svůj čin nebude souzen

Otec nachytal pedofila, jak mu znásilňuje dceru, a ubil ho k smrti, za svůj čin nebude souzen
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Hned na začátku ale pro vás máme špatnou zprávu - už z nadpisu je jasné, že se to nestalo u nás. Kdyby ano, nebohý otec by byl vláčen soudy a pak si ještě odseděl nějakých pět let natvrdo.

Celá kauza se odehrála v americkém Texasu a tamní právo ví, na jakou stranu se má postavit. Farmář a otec dvou dětí se mohl dostat do křížku se zákonem poté, co zabil člověka, ale úřady uznaly, že jednal v sebeobraně, a muž nebude souzen.

Na jeho farmu se dostal sedmačtyřicetiletý pedofil Jesus Flores, který odtáhl dceru třiadvacetiletého otce do kůlny a tam ji začal znásilňovat. Dívce bylo teprve pět let a celou scénu viděl její starší bratr. Ten běžel za otcem do domu a pověděl mu, že nějaký muž odvedl jeho malou sestru do kůlny.

Mladý a nebojácný otec se tam rozběhl a nachytal Jesuse, jak jeho pětiletou dceru znásilňuje. Holýma rukama pedofila umlátil k smrti a pak se sám obrátil na policii. Případ dostal na starost texaský šerif Mica Harmon a obhájkyně L'Anne Huser, kteří se oba snažili mladého tatínka vysekat z průšvihu a nakonec se povedlo.

Muž nebude stíhán a je zproštěn všech obvinění, prokurátorka Heather McMinn a soud uznaly, že jednal v sebeobraně a v zájmu dítěte. Takže nevěšte hlavu, slepá spravedlnost prozřela!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy