Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Otec koktavého Mira Sýkory z Talentu promluvil, proč nekomunikuje se synem. A co na to matka geniálního zpěváka?

Miro Sýkora
Zdroj: facebook.com

Zpěvák Miro Sýkora (25) uchvátil svým talentem v soutěži Česko Slovensko má talent. Přestože má vadu řeči a zadrhává se, dokáže zpívat jako pánbůh. Během svého vystoupení se svěřil s traumatem z dětství, kvůli kterému začal koktat.

Miro nejvíc trpěl, když od jeho rodiny odešel otec. „Bylo mi šest měsíců a můj otec o mě neměl naprosto žádný zájem. Jeho rodiče mě viděli, až když mi byly tři roky,“ prozradil Miro, který se s otcem prý viděl za svůj život minimálně.

Serveru cas.sk se podařilo vypátrat Mirova otce Petera, který žije v Česku. Podle něj Mirova matka podala žádost o rozvod, už když bylo malému chlapci šest měsíců. V té době už byla dávno od Petera odstěhovaná. Na osudnou návštěvu, kdy bylo jeho synovi pět let, si vzpomíná velmi dobře. „Byli jsme tehdy na návštěvě s mými rodiči. Chtěl jsem si Mira brávat k sobě, ale jeho matka s tím nesouhlasila. Vůbec mi ho nechtěla dávat, i když jsem si přál si ho vzít třeba na prázdniny,“ řekl Peter casu.sk.

Mirova matka Silvia exkluzivně pro Nový čas však vidí situaci jinak. „Manžel mi nevěřil, že jsem těhotná. Po porodu jsme žili jako přátelé. Doufala jsem, že se to časem změní. Ale Peter byl stále pryč a o mě ani o Mirka neměl zájem,“ řekla matka geniálního zpěváka. Sama ale přiznala, že syna nechtěla jeho otci dávat, ale setkáním u ní doma nebránila.

Miro Sýkora by si teď nejvíc ze všeho přál, aby mu někdo pomohl zbavit se jeho koktání. „Navštívil jsem desítky lékařů. Všichni říkali, že moje vada je psychického původu a že jednou zmizí,“ dodal zpěvák.

Související články

Další články