Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Otakar S. vozil po městě Míšinu kamarádku: Probíral s ní sex a rozepnul jí kalhoty!

+ Dalších 30 fotografií
Zmizení školačky Michaely je pro policii stále záhadou. Začíná se objevovat čím dál tím více znepokojujících informací. Zatím to vypadá, že klíčovou osobou je přítel Míšiny matky, Otakar S. Ten ale spáchal sebevraždu. Už předtím měl podle informací TN.cz problémy s obtěžováním mladistvých a nyní na povrch vyplavalo nové svědectví.

Blesku se podařilo získat spis, který pro Otakara S. nevyznívá vůbec příznivě. Na konci roku 2016 se měl totiž vydávat za školáka a komunikovat s Míšinou kamarádkou. S tou si potom domluvil schůzku, kde ji sám vyzvedl v autě a měl dopravit k fiktivnímu mladíkovi, za kterého se ale vydával on.

Podle svědectví dívky ji měl ale nabízet alkohol, osahávat ji a nabízet peníze za sex Během jízdy jí měl vyprávět o tom, že tři měsíce neměl se svou přítelkyní sex, a pokusit se ji osahávat na intimních místech. Dokonce jí měl i rozepnout kalhoty.

Otakar S. byl s výpovědí dívky konfrontován a následně vyslýchán. Připustil, že mladá žačka v autě seděla, ale prý neměl žádné postranní úmysly. Policii tvrdil, že jí naopak chtěl domluvit, protože se často hádala se svou matkou. Jakékoliv sexuální nabídky a obtěžování odmítl.

I tak na něj byla za toho chování podána žaloba. Tento čin stejně tak jako zmizení Míši už ale Otakar S. nikdy nevysvětlí.

Související články

Další články