Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Osudoví milenci Jiřiny Bohdalové (88): Od táty Stašové přes Brzobohatého až k tajemnému miliardáři

+ Dalších 30 fotografií
Jiřina slaví
Tři osudoví muži, jedna Jiřina Bohdalová (88). Dnes se to zdá skoro nemyslitelné, ale slavná herečka partnery jako ponožky rozhodně nestřídala. Oslavenkyně, jež by na dortu musela sfouknout už osmaosmdesát svíček, si v životě vystačila se třemi opravdovými láskami. S tím prvním má dceru Simonu Stašovou (64), druhý jí pláchl za Hanou Gregorovou (66) a se třetím je dosud!

Jedna z nejpozoruhod­nějších českých hereček slaví už osmaosmdesátiny. A s kariérou Jiřina Bohdalová (88) dlouho neotálela, před kamerou se poprvé objevila v pouhých šesti letech. Ale na první osudovou lásku si musela počkat až do sedmácti!

Psaly se první měsíce po komunistickém převratu. Bohdalová se nedostala na DAMU, a tak si musela najít práci. Zamířila proto do Ostravy a začala učit, na což si vystačila s maturitou. Ve slezské metropoli navíc žil Břetislav Staš (90), hereččin přítel a budoucí manžel.

Snu dostat se na DAMU se ale nevzdala a po roce se už vracela do Prahy. Ve třetím ročníků zjistila, že je v požehnaném stavu. A tak byla svatba a zanedlouho přišla na svět jediná dcera Bohdalové Simona Stašová (64), která úspěšně kráčela v jejích šlépějích a dnes je rovněž jednou z nejslavnějších hereček u nás.

Rozvod, zrada a bohatství

Když se Břetislav vrátil z vojny, přišlo vystřízlivění z mladické lásky. Shodli se, že se rozvedou. Ta největší láska a zároveň zrada Jiřiny Bohdalové ale měla teprve přijít.

V zářivých 60. letech, které se v Československu nesly v duchu uvolňování totalitních poměrů, se Jiřina dala dohromady s Radoslavem Brzobohatým (†79). Šlo o vztah plný vášně, přes který se však zároveň přehnalo mnoho bouří.

Zbořil ho až slovenský hurikán jménem Hana Gregorová (66), do níž se Brzobohatý beznadějně zamiloval koncem 70. let. Bohdalová mu kudlu do zad nikdy nezapomenula, dlouhá léta se s ním dokonce vůbec nebavila.

Třetí a zřejmě už poslední velké lásky se Jiřina dočkala až v pozdím věku. Podzim života si užívá se slovenským pohádkově bohatým podnikatelem Ľubomírem Fockem (64). Ten dlouhodobě žije v Praze a zdá se, že Bohdalová u něj konečně našla životní štěstí. Mluvilo se i o svatbě, boháč z východu se však zatím nevyslovil.

Mohlo by vás zajímat

Další články