Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Osud rodin z Výměny manželek: Rasistku Martinu lidi nesnášejí, romské rodině Olachových fandí

Zdroj: archiv TV Nova

V dalším dílu Výměny manželek se Martina Boteová (36) dostala do romské rodiny, žijící u Karlových Varů. "Chtěla jsem si vyzkoušet bydlení někde na vesnici, ale k Romům jsem nechtěla," spustila Martina hned na začátku, co otevřela dveře do bytu náhradní rodiny. Jenže to nejhorší teprve začalo. Martina neustále kritizovala každou maličkost v rodině, věčně jí něco vadilo a vůbec neměla zájem se s rodinou Olachových jakkoliv spřátelit.

Z její pusy několikrát během natáčení padaly silně rasistické výroky. "Čumilkové cigánský před cikánským barákem," procedila mezi zuby žena z Mladé Boleslavi, když venku pomáhala čistit auto. Když Martinu pozvali na pravou romskou zábavu, vadilo jí, že je všude kolem ní "černá hlava".

A její chování se rozhodně nelíbí ani internetovým diskutujícím na stránce pořadu. "Paní Martina by si měla především zamést přes svým prahem. Je to panička, co si nechce olámat nehty! Ano, je hezké, když žena na sebe dbá, ale různé úpravy si má dělat tak, aby to nenarušilo chod rodiny. Martina ne aby vstala dříve a nalíčila se, vstala, až když se vyhajala, a pak si matlala tu její nevymáchanou hubu! Je to bordelářka a ten její chudáček, co ani nevěděl, jak vypadá žehlička. Jednoznačně romská rodina u mě zabodovala a Monika? Monika ví, jak naučit děti chodit na nočník, jak vychovat děti k samostatnosti, má u mě za 1."

Olachovi účasti ve Výměně rozhodně nelitují. "Jsme spolu dvacet tři let a nikdy jsme od sebe nebyli tak dlouho. Prožili jsme pak druhé líbánky. Moc mě těší, že nás lidé chválí, že jsme slušní, za to bych jim chtěla poděkovat," uvedla Monika. K rasistickým výrokům Martiny jen dodala: "Může si za to sama, kdyby se přizpůsobila, i moje rodina by se k ní chovala jinak."

Související články

Další články