Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ostuda na festivalu v Cannes: Zlodějům se povedlo ukrást šperky za 20 milionů korun

Klenoty značky Chopard byly nachystány pro filmové hvězdy.
+ Další fotografie

Česká republika si teď může oddechnout, nejsme totiž jediná země s obrovským trapasem nenechavých zlodějů, kteří okrádají slavné lidi. Když před lety přijel na filmový festival do Varů herec John Malkovich, propadali jsme se všichni studem, protože byl okraden přímo ve svém hotelovém pokoji.

Naštěstí ale Malkovich na tuto příhodu brzy zapomněl a do Česka se vrací rád. Teď si ale svou pověst pokazil další filmový festival, daleko věhlasnější.

Ve francouzském Cannes je filmové klání o Zlatou palmu v plném proudu a slavné hvězdy se sjíždí na přehlídku luxusu. Pro ně jsou nachystány nemravně drahé róby a nejkrásnější šperky. Tedy – byly nachystány.

V hotelu Novotel se ubytoval jeden ze zástupců klenotnické firmy Chopard, která přivezla okázalou nádheru za desítky milionů. Tu teď někdo z pokoje odnesl. Zloději se dostali dovnitř a vytrhli trezor se šperky, který normálně pronesli ven.

Škoda je asi 20 milionů korun a Cannes má pěknou ostudu z nedbalého zabezpečení hostů a jejich majetku. Hollywoodské hvězdy si tak budou muset jít koupit nějakou bižu do nejbližšího stánku.

Mohlo by vás zajímat

Další články