Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ostuda na festivalu v Cannes: Zlodějům se povedlo ukrást šperky za 20 milionů korun

klenoty z Cannes
Zdroj: Profimedia.cz

Česká republika si teď může oddechnout, nejsme totiž jediná země s obrovským trapasem nenechavých zlodějů, kteří okrádají slavné lidi. Když před lety přijel na filmový festival do Varů herec John Malkovich, propadali jsme se všichni studem, protože byl okraden přímo ve svém hotelovém pokoji.

Naštěstí ale Malkovich na tuto příhodu brzy zapomněl a do Česka se vrací rád. Teď si ale svou pověst pokazil další filmový festival, daleko věhlasnější.

Ve francouzském Cannes je filmové klání o Zlatou palmu v plném proudu a slavné hvězdy se sjíždí na přehlídku luxusu. Pro ně jsou nachystány nemravně drahé róby a nejkrásnější šperky. Tedy - byly nachystány.

V hotelu Novotel se ubytoval jeden ze zástupců klenotnické firmy Chopard, která přivezla okázalou nádheru za desítky milionů. Tu teď někdo z pokoje odnesl. Zloději se dostali dovnitř a vytrhli trezor se šperky, který normálně pronesli ven.

Škoda je asi 20 milionů korun a Cannes má pěknou ostudu z nedbalého zabezpečení hostů a jejich majetku. Hollywoodské hvězdy si tak budou muset jít koupit nějakou bižu do nejbližšího stánku.

Související články

Další články