Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Osmiletá holčička musela být hospitalizována po tom, co ji pokousal pavouk! Její příšerné zranění vás dostane!

Máte strach z pavouků? To byste tedy mít měli. S tímhle druhem totiž není vůbec žádná legrace. Hnědý pavouk samotář, který se vyskytuje převážně v Severní Americe, vás může dokonce i usmrtit. Své o tom ví osmiletá Abbie Kinnaird z Essexu, která kvůli jednomu kousnutí musela být hospitalizována.

Tento druh pavouka má poměrně velká kusadla napuštěná jedem, který způsobuje ochrnutí svalů. Je tedy považován za velmi nebezpečný druh. V ohrožení jsou především malé děti, které může tento jed i usmrtit.

Případ malé Abbie se odehrál přímo v jejich rodinném domě. Pavouk dívku kousl do ruky a způsobil jí poměrně velkou ránu, která se začala zvětšovat a po čase i otékat a hnisat. Ani po týdenním užívání antibiotik se dívence rána nezhojila, a tak musela být hospitalizována. Téměř okamžitě se ocitla na operačním sále, kde jí hnisající ránu vyřízli a provedli plastiku kůže. Po čtyřdenním pobytu v nemocnici se mohla malá Abbie vrátit domů. Musela však stále užívat antibiotika kvůli vzniklé infekci. Od té doby absolvovala několik prohlídek a převazů rány.

Rodině bylo doporučeno, aby se do domu nevracela, deratizátoři našli v domě několik dalších pavouků stejného druhu. Ti se mohou skrývat kdekoliv. V oblečení nebo mezi dětskými hračkami. Riziko je příliš vysoké. Abbiina matka však tvrdí, že nemá jinou možnost než s dětmi v domě setrvat. Ona a její dvě děti tak žijí provizorně v její ložnici. Matka údajně požádala úřady o krizové ubytování, ale jejímu požadavku nebylo vyhověno. Colchester Borough Homes, centrum pro bezdomovce, rodině nabídlo ubytování. Ta tuto možnost však odmítla.

Smrtící případy hnědého pavouka samotáře jsou stále častější. Jedním z posledních případů byl Branson Riley Carlisle, pětiletý chlapec z Alabamy, kterému se v listopadu 2014 stalo kousnutí od pavouka osudným.

Mohlo by vás zajímat

Další články