Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ošklivější verze Pamely Anderson má sebevědomí na rozdávání. Myslí si, že je lepší než sexbomba z Pobřežní hlídky, a za plastiky už utratila majlant!

Carolyn Anderson je prý lepší než originál.
Zdroj: Profimedia.cz

Když se Pamela Anderson (46) před pětadvaceti lety objevila v seriálu Pobřežní hlídka, okamžitě se stala světovým sexsymbolem. Její styl začalo napodobovat mnoho žen a jednu to neopustilo dodnes.

Carolyn Anderson (28) z Liverpoolu už čtrnáct let pracuje na tom, aby se Pamele podobala co nejvíce. Absolvovala několik plastických operací, za které utratila víc než 650 tisíc korun, včetně zvětšení prsou. „Když mi bylo čtrnáct a odbarvila jsem si vlasy na blond, řekl mi můj otec, že vypadám jako Pamela,“ říká Carolyn. Od té doby se věnovala už jenom tomu, jak se této ikoně z Pobřežní hlídky podobat co nejvíc. Ve dvaceti podstoupila první plastiku prsou, jenže ta se nepovedla. Jeden implantát se v prsu posunul a ňadro začalo tvrdnout. Carolyn tomu nevěnovala pozornost, navíc začala čtyřikrát týdně chodit do solária na šestnáct minut, což prsu vůbec neprospívalo. Dovnitř se dostala infekce a tím, že byl implantát posunut, na kůži vznikaly nepěkné jizvy. Lékař jí musel implantát vyjmout a dívka chodila tři měsíce bez něj. Když se uzdravila, šla opět pod kudlu. Přestože je fejková Pamela majitelkou prsou velikosti 32 DD (70 E), chce si je ještě o další dvě čísla zvětšit.

I když se Carolyn nemůže Pamele nikdy rovnat, myslí si, že vypadá dokonce lépe než originál. „Myslím si, že pro Pamelu by to měl být kompliment, že chce někdo vypadat jako ona,“ dodala dívka.

Související články

Další články