Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ornella Štiková chytla na pohotovosti hysterický záchvat: Na Facebooku nazvala zdravotní sestry ohanbím a to není všechno!

Ornella zjistila, že to na pohotovosti není jako v thajském masážním
salónu.
Zdroj: herminapress.cz, archiv

Partnerka Josefa Kokty (56) Ornella Štiková (20) se pořádně rozdováděla na svém facebookovém profilu, kde popisovala svou zkušenost z pohotovosti v nemocnici Na Bulovce. Chování zdravotních sester ji vytočilo natolik, že se Ornella nebála použít ani ty nejhanlivější výrazy, za které by se nemusel stydět ani karlínský dlaždič.

„Na pohotovosti je tu fakt jedna P**A sestřička vedle druhé… Chování ke všem včetně starých absolutně nemohoucích lidí je odporné!!! Hlavně, že tu po večerech hulí doktorům péra z té jejich profesionální nudy,“ vysypala na svůj facebookový profil status Ornella. Ta zřejmě brala hodiny hysterie u Vladka Dobrovodského (35), jinak si její chování a ostrý jazyk nedokážeme vysvětlit. Štiková sice uvedla, že potřebovala pouze prohlédnout ruku a požádala, aby byla vyšetřena rychleji, protože má v autě dítě, ale odmítnutí se dívce, která je už rok „celebritou“, rozhodně nelíbilo.

Pravdou je, že chování personálu na pohotovosti je často zarážející a dokáže v pacientech vyvolat neuvěřitelnou agresi, nicméně i oni si musí uvědomit (stejně jako Ornella, která ve svých dvaceti letech stále neví, co to je práce), jak náročné takové zaměstnání je a že i pro zdravotní sestry je taková dvanáctka nebo čtyřiadvacítka na pohotovosti pořádný záhul na psychiku.

Související články

Další články