Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ORGIE PŘÍMO NA ULICI: Kristen Stewart si pohrávala s jazýčkem bývalky Cary Delevingne!

Holky se toho nebojí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
A je to venku. Herečka Kristen Stewart má novou holku. Šokující je, kdo to vlastně je. Není to nikdo jiný než bývalá přítelkyně modelky Cary Delivingne!

Holky si společně vyrazily na rande. Nejdříve se snažily nebudit moc pozornosti, jenže někdy je ta láska jednoduše silnější. Proto endorfiny musely ven. Herečka Kristen Stewart (26) popadla St. Vincent (34) a společně si v ústech zahrály jazýčkovou válku.

Vcelku zajímavým zjištěním je, že americká herečka randí s dívkou, se kterou se dříve pelešila slavná modelka Cara Delevingne (24)! Evidentně je americká zpěvačka hodně žádaným zbožím a všechny lesbičky se o ni perou.

Je faktem, že Kristen je pořádné kvítko. Nedávno byla viděna i po boku Stelly Maxwell (25), andílka Victoria's Secret. Stella se vryla všem do paměti díky své aférce s Miley Cyrus (23), ze které ale nakonec nic nebylo.

Související články

Další články