Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Magda Mázlová zemřela, pro české diváky je to větší tragédie než smrt Nelsona Mandely a Paula Walkera dohromady!

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Magda Mázlová zemřela, pro české diváky je to větší tragédie než smrt Nelsona Mandely a Paula Walkera dohromady!
Zdroj: archiv

Poslední výraznou smrtí v Ordinaci v růžové zahradě byl odchod Dalibora Frynty alias Jana Šťastného, a tak byl po delší době čas zase na nějakou pořádnou tragickou smrt, která rozloží životy několika hlavních postav a bude se řešit minimálně do konce sezony.

Na řadu tak přišla Magda Mázlová, samozřejmě i proto, že její představitelka Markéta Plánková sebereflexivně správně usoudila, že její postava už asi tak pět sezon v seriálu přehrává a je čas se s ní rozloučit. Smrt Magdy udělala z Čestmíra trojnásobného vdovce, na jehož místě by každý příčetný člověk sjel autem ze skály. Čestmír ale ne, ten se teď bude chvíli uchlastávat k smrti a pak si najde další osudovou životní lásku, která mu umře až za pět sezon.

Český internet pod tíhou Magdiny smrti přestal na chvíli pořádat spanilé jízdy za Paula Walkera a v podstatě nezaznamenal smrt afrického vůdce Mandely, protože úmrtí fiktivní postavy v seriálu běžícím na TV Nova déle než Volejte řediteli je naprosto nepřekonatelnou tragédií.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy