Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Opuštěná herečka Michaela Maurerová volá o pomoc: Potřebuju chlapa na sex!

Opuštěná herečka Michaela Maurerová volá o pomoc: Potřebuju chlapa na sex!
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
Herečka Michaela Maurerová vždycky byla náruživější. Chtíč ji dokonce připravil o manželství, protože svůj jazyk strkala cizímu muži do pusy, tak se manžel naštval a pustil ji po roce od svatby k vodě. Od té doby se plácá z různých pofidérních vztahů, ale intimní přitažlivost jí chybí ze všeho nejvíc.

Herečku jsme potkali na otevření butiku Attrattivo a přišla sama, dokonce i bez svých dvojčátek. Chlapa vedle ní bychom hledali marně. Momentálně její postel žádný muž prý nezahřívá, což ji docela štve a dost chybí.

"To bych nebyla ženská, kdyby by mi nechybělo i něco jiného než objetí," smála se zrzavá herečka, která opět září v nekonečném seriálu Ulice.

Jenže od krachu manželství nemůže najít žádného prince, které by ji celibátu zbavil, radši se zahrnula prací a snaží se co nejvíc věnovat dětem, aby nemusela myslet na své chtíče. Kdyby se ale našel někdo, kdo by ji vysvobodil ze života jeptišky, tak by se tomu určitě nebránila.

O herečku se fakt ale nebojíme, určitě nějakého toho nadsamce brzy uloví, živočišná je na to dost. Zatím si byla aspoň nakoupit pěkné kousky do svého šatníku, aby nic nezanedbala a byla na toho prince na bílém koni připravena a dostatečně sexy.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy