Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Opouští ji přítel: Popálená Týnuš zůstává v nemocnici v Turecku bez partnera!

Týnuš opouští přítel.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Jsou tomu skoro dva týdny, co byla Týnuš Třešničková (23) popálena v luxusní restauraci v Istanbulu při ohnivé show. Hořlavina jí explodovala do obličeje. Je popálená až na pětatřiceti procentech těla. V turecké nemocnici zůstává i nadále. Její přítel, který utrpěl popáleniny též, ji ale opouští.

Jedna z našich nejpopulárnějších youtuberek byla masivně popálena hlavně v oblasti hrudníku a obličeje. Stalo se tak při ohnivé show v luxusní restauraci Nusr et steakhouse. Od té doby je v tamní nemocnici, kde byl její stav stabilizován.

Popálen byl i její přítel Viktor Hajíček, ale na rozdíl od ní „jen“ na patnácti procentech těla. V nemocnici už nemusí nadále setrvávat. „Její přítel byl propuštěn a letí do Prahy, kde bude ještě ošetřen ve vinohradské nemocnici,“ uvedla Michaela Lagronová z tiskového odboru ministerstva zahraničních věcí.

Týnuš Třešničková však sama nezůstane. „Koncem tohoto týdne se za ní bude vracet. V mezidobí bude s dívkou babička,“ dodala Lagronová.

Popálená youtuberka tedy neosiří úplně zcela a Viktor se za ní vrátí coby dup. Jak dlouho bude ještě v nemocnici se dosud neví.

Související články

Další články