Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Opilecké fotky ze Lvů! Babčáková má pozoruhodný double: Sťala se při nominačním večeru i včera!

Ajchuchů
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií

Simona Babčáková (40) předvedla pozoruhodný výkon, když se sťala jak zákon káže na nominačním večeru Českého lva a i na galavečeru. Zatímco po „odmoderování“ nominací na následné party urážela hosty a údajně sprostě nadávala i sponzorům akce, včera se „omezila“ pouze na panákovou smršť zakončenou nekoordinovaným tancem bez bot a zábran. V sále se věšela na další hosty, vyrážela nesrozumitelné skřeky a život byl prostě krásný.

Dost pila i Míša Mauerová, která nedávno kvůli chlastu de facto přišla o manžela, a tak už vychutnává první doušky svobody. Tradičně bez nealka pojala večer i Aňa Geislerová, které zdatně sekundoval Pavel Landovský, což také nebylo žádné překvapení. S tím, jak v Lucerně docházel vizour, který se stěhoval do hrdla Ivana Trojana, bylo legrační pozorovat jeho kličkování před novináři, ale na nás si nepřišel.

A zábavná je i sekvence fotografií, které vznikly nad ránem. Na jevišti je nepřehledná „trma vrma“, jíž vévodí Babčáková, kterou někdo nese, a občas odněkud přitančí v naprostém kantáre stavu blbá blondýna Iva Pazderková, pomotá se okolo a opět mizí. Ano, na rozdíl od rautu to byl opět vydařený večírek pořadatele Petra Vachlera.

Související články

Další články