Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

One Direction uvažují o koncertu v Praze! Řeší, jestli tady mají dostatečnou podporu fanoušků!

One Direction uvažují o koncertu v Praze! Řeší, jestli tady mají dostatečnou podporu fanoušků!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Začínali jako jednotlivci v britské talentové soutěži. Dnes jsou z nich světové jedničky

Mladí chlapečci se sladkými texty se vyvinuli do nejúspěšnější kapely současnosti. Povyrostli, zmužněli, poupravili svůj hudební styl a na posledních cenách American Music Awards pobrali, co mohli. Vyhráli v kategoriích umělec roku, nejlepší popová či rocková skupina a také nejlepší album.

Co naplat, mají milióny fanoušků po celém světě A ačkoliv si z nich a především jejich šílených fanynek, které jsou tak fanatické, až jsou schopné lepit své odhalené bradavky na skla aut, ve kterých kluci projíždí městem, občas trochu střílíme, musíme uznat, že tohle je opravdu obrovský úspěch.

American Music Awards (AMA) jsou považovány za druhé nejvýznamnější ocenění v americkém hudebním průmyslu po hudebních cenách Grammy. A jelikož One Direction získali rovnou tři, stoupl zájem o jejich naplánované turné 2015 takovým způsobem, že některé koncerty začínají být vyprodané

Podle informací, které zatím nechtějí oficiálně potvrdit, se proto uvažuje o rozšíření turné. Jedním z možných míst by mohla být právě Česká republika. Momentálně nejbližší naplánovaný koncert má být 10. 6. 2015 ve Vídni.

Hlavní roli samozřejmě bude hrát, zda mají One Direction u nás dostatečnou podporu a koncert by vyprodali.

Uvidíme, jak to dopadne a jestli se bude v létě procházet po pražských ulicích pět nejžádanějších mladých kluků současnosti.

Šli byste na jejich koncert?

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy