Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ON PRACUJE, ONA SE PŘEDVÁDÍ: Jágr šlapal jako o život, Kopřivová hlídala neposedná prsa

Každý dělá to, v čem je dobrý.
+ Dalších 20 fotografií
Jaromír Jágr znovu ukázal velké srdce a v Karlových Varech se zapojil do charitativního projektu. Veronika Kopřivová se zatím nudila a hlídala neposedné bradavky. Každý dělá to, co umí.

Už je to skoro tradice, že kolo Nadace ČEZ je součástí doprovodného programu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, a také letos nabídlo příležitost pomoci několika neziskovým organizacím. Do pedálů šlapala tradiční jména jako Jirka Macháček nebo Jiří Bartoška. A také se k nim přidala hokejová legenda Jaromír Jágr (44).

Jágr znovu splnil to, co před návštěvou Varů slíbil – že do lázeňského města nejede jen za zábavou, ale bude pracovat, sbírat kontakty a pomáhat dobré věci.

To Veronika Kopřivová se zatím ve Varech trochu nudí. Na jedné straně si užívá pozornost, na straně druhé na vlastní kůži poznává, že hlavní hvězdou je Jágr a ona má hlavně roli hezkého doplňku.

Celkově působí jako nesourodý pár. Na Jágrovi je vidět, že rád plní Verunce její sny, i když mu to bere energii. Ona zase nasává festivalovou atmosféru, ale chtěla by více a více. Jisté je, že si pobyt ve Varech spolu určitě ještě užijí.

Mohlo by vás zajímat

Další články