Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Olga Šípková se rozhodla bojovat s depresemi prací: Mizí z tělocvičny a bude se potit před kamerami!

Olga Šípková bdue moderovat zprávy na Barrandově.
Zdroj: Martin Hykl

Guru českého aerobiku Olga Šípková (44) na několik let zmizela ze šoubyznysu. Nedávno v pořadu 13. komnata přiznala, že bojovala s těžkými depresemi, kterým předcházelo přílišné pracovní vypětí. Teď se ale cvičitelka cítí dobře a rozhodla se přijmout další pracovní nabídku. Na televizi Barrandov bude moderovat Hlavní zprávy.

"Prozatím jsem moderovala různé pořady, ale toto je něco zcela nového a výjimečného. Je to výzva, na kterou se upřímně těším. Práce s kamerou mě stále velmi baví a mám pocit, že po dlouholetých zkušenostech mám lidem stále více co předat," uvedla Šípková, která se stala součástí moderátorského týmu Hlavních zpráv spolu s Janou Adamcovou a Petrem Lesákem.

Moderátorský tým na Barrandově ale spíš chvílemi vypadá jako tábor lazarů. Ještě nedávno trpěla Jana Adamcová děsivými bolestmi zad, kvůli kterým musela na operaci. Šípkovou zase trápí vleklé deprese, které už má sice díky odborné péči lékařů pod kontrolou, ale přesto by měla dávat pozor na nadměrnou pracovní aktivitu.

Související články

Další články