Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Olga Menzelová otevřeně o manželství s bohatým režisérem: Budou Vánoce trávit odděleně, nebo jako rodina?

Olga Menzelová otevřeně o manželství s bohatým režisérem: Budou Vánoce trávit odděleně, nebo jako rodina?
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Rodina Menzelova není zrovna taková klasická jako z učebnice. Produkční Olga Menzelová (38) a oscarový režisér Jiří Menzel (78) mají netradiční manželství, kdy dokonce spolu nebydlí, i když spolu mají dceru Evičku. Proč tomu tak je a jak tedy budou trávit Vánoce? To se budete ještě divit.

Českým šoubyznysem hýbl milostný trojúhelník Menzelová-Menzel-Brabec, ze kterého vzešla starší z holčiček Anička. Jenže nemanželská, Jiří totiž odmítal zplodit potomka, tak Olga hledala tatínka jinde, až narazila na Jaroslava Brabce, který byl nejen dárcem spermatu, ale chvíli spolu i milenci žili.

Jenže nakonec se stejně Olga vrátila k bohatému Menzelovi, který zatoužil mít také vlastní dítě, tak přišla na svět Evička. Ale ani to Jiřího nepřimělo k tomu, aby se ke své stále manželce přestěhoval nebo aby jí nabídl, aby se k němu nastěhovala zpět Proč?

"Jirka už má rád své pohodlí, přeci jen má svůj věk. A nám to takhle vyhovuje. Stejně se každý den vidíme a o holky se stará naprosto skvěle. Nemáme důvod to měnit," prozradila se smíchem Olga. A to snad spolu nejsou ani na vánoční svátky, kdy je to hlavně pro děti důležitá doba

"Téměř celý prosinec budu v Indii. Určitě pojedeme na hory. Anička lyžuje, Evík sáňkuje, já oboje, nudit se nebudeme," směje se nádherná Olga Menzelová, kterou jsme potkali na kosmetické proceduře, i po letech chce být totiž pro svého muže krásná. A to i přesto, že nemají zrovna ukázkové manželství, trochu se vymyká normálu.

"Nejdůležitější jsou pro nás holky, ty jsou šťastné, tak proč to měnit. Sice nejsme podle učebnic, ale kdo v dnešní době ano," dodala s nadhledem sympatická Olga.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy