Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Okamura se chce vlámat do otevřených dveří: Moderátor vyškolil Tomia z historie holokaustu!

Tomio Okamura si uřízl pořádnou ostudu. Tohle si za rámeček nedá!
Zdroj: repro ČT
+ Dalších 17 fotografií

Tomio Okamura (45) opět dokázal, že ačkoliv mluvit umí, faktická stránka jeho proslovů kulhá na obě nohy. Předseda parlamentního hnutí SPD v úterý mluvil v České televizi o skandálu Miloslava Roznera (40), jenž označil vyhlazovací tábor v Letech za "neexistující pseudokoncentrák". Moderátor Událostí Michal Kubal (41) vyškolil Okamuru z dějepisu.

"Prosím vás, už skončeme s těmi lživými kampaněmi," bránil vytrvale Tomio Okamura spolustraníka Miloslava Roznera, který prohlásil, že vyhlazovací tábor v Letech nikdy ani neexistoval. Moderátor Michal Kubal byl silně nad věcí a na závěr předsedu SPD vyškolil jako malého kluka.

Pomaleji mluvit a více přemýšlet. To je rada, kterou by si po včerejším výkonu měl vzít Okamura k srdci. Celé dvě minuty říkal, že SPD se bude snažit zasadit o zavedení významného dne, který by byl připomínkou všech obětí holokaustu. A pak to přišlo.

"Mimochodem, myslím, že to bude vlamování do otevřených dveří, protože tento Mezinárodní den památky obětí holokaustu je významným dnem České republiky od roku 2003," utřel Kubal s úsměvem Okamuru a vzápětí se s ním rozloučil. Tomio tak nedostal prostor na trapné výmluvy a utrhl si pořádnou ostudu.

Posíláme na Kavčí hory palec nahoru!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy