Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ohromný zvrat v životě! Monika Štiková je volná a ke všemu svolná

+ Dalších 37 fotografií
Rozvod
A je to tady! Manželství Moniky Štikové (46) a jejího už bývalého muže Michala Štiky (48) bylo rozvedeno! Oba bujaře slaví a cítí ohromnou úlevu. Jejich rozvod trval totiž téměř rok, než bylo jejich manželství oficiálně ukončeno.

Monika se šťastnou zprávou pochlubila na svém Instagramu, když uvedla, že Michal ani jeho právník k soudu nedorazili a manželství bylo ukončeno v jejich nepřítomnosti. „Konečně rozvedená. Štika je a pojede svůj nesolidní život dál. K soudu nepřišel on ani jeho právník. Asi mu nezaplatil,“ sdělila světu novinku ze svého života šťastná Monika," která aktuálně žije v Německu po boku svého mladého kolouška, se kterým plánuje dítě.

„Dozvídám se to od vás. Já poslal za sebe právníka a ani k soudu nešel. Tak to je super zpráva. Tak to jdeme s Barčou oslavit,“ řekl k rozvodu Michal Štika, který stejně jako jeho exmanželka se pustí do bouřlivých oslav se svou přítelkyní Bárou.

Rozvod trval téměř rok. Už v loňském roce se oba exmanželé dušovali, že bude manželství ukončeno do konce roku 2018. Nakonec se tak stalo až letos.

Mohlo by vás zajímat

Další články