Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ohřejte se v lednových mrazech: Velmi teplý rozhovor Štěpána „Stávka dýdžejů“ a profesionálního homoteroristy Zelenky!

+ Další 4 fotografie

Jan Zelenka je profesionální gay, který se rozhodl stůj co stůj dávat na odiv svou homosexualitu a ještě u toho třeba i moderovat nebo poukazovat na různé vtipné skutečnosti a Štěpán Olívie Turek je člen skupiny The Jitrnice Zdarma a upozornil na sebe před devíti lety písní Stávka dýdžejů.

Jan měl za cíl udělat s Olívií takzvaný „nejteplejší rozhovor své kariéry“, což se moc nepodařilo, protože Olívie se moc „teple“ nechová. Spíše poukazovala na své sociální cítění a na to, že když se učila zacházet s řasenkou, často měla černý nos.

Štěpán se dále přiznává, že ve svém soukromí upřednostňuje hlavně dívčí část svého já a za kluka je jen výjimečně. U celé jedenáctiminutové „video-klády“ by nevadilo, kdyby byla zhruba o devět až deset minut kratší, ale jako výpověď o současném osudu jedné z hvězd talentové soutěže SuperStar roku 2005 je prakticky dostačující.

Související články

Další články