Včera nás navštívila v redakci eXtra.cz Karolína Urbanová, která si nechá říkat Daisy Lee a v pornu teprve začíná. Prozradila několik pikantností ze zákulisí natáčení, také řekla, jak to má doopravdy se svou matkou, místostarostkou Příbrami.

Kromě toho nám řekla, že v branži, ve které se pohybuje teprve čtyři měsíce, už zaregistrovala pořádnou rivalitu. Některé holky, které nechtějí v pornu dosáhnout kdovíjaké kariéry, jsou údajně v pohodě a dá se s nimi i pokecat.

Horší to je s holkami, které mají v pornu velké sny a plány. Podle slov Karolíny není prakticky možné, aby si v téhle branži našla kamarádky. Ovšem dodává, že i když některé holky fakt nemusí, na scéně se chová jako pravá profesionálka a nic na sobě nedá znát.

Řeč také přišla na její kolegyni Lady Dee, se kterou si už jednu holčičí scénu střihla.

Holky jsou přibližně stejně staré, obě mají nápadně podobné pseudonymy. Lady Dee a Daisy Lee koneckonců zní docela podobně. Ale nutno podotknout, že každá z dívek je úplně jiný typ holky.

Daisy Lee se svěřila, že se dost podivuje nad tím, proč ji Drahomíra tolik nemusí. Údajně s ní nikdy nijak obzvlášť nemluvila, a i přesto si ji zablokovala na několik měsíců na sociálních sítích. Karolína Urbanová alias Daisy Lee nechápe, proč ji její kolegyně tolik nemá ráda a co ji k tomu vede.

Karolína dodává, že si na nic nehraje, rozhodně nechce nikoho kopírovat a tak, jak se prezentuje, taková doopravdy je.

Lady Dee se nechala slyšet, že Karolína chce být stejně slavná jako ona a její napodobování je trapné. Hlavně co se týče pseudonymu je hodně podobný i styl chování na sociálních sítích.

Jak se zdá, z těchhle dvou mladičkých pornohereček kamarádky asi nebudou.