Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Odvážná seniorka zabila nožem zloděje, který se vloupal do jejího domu

Odvážná to žena!
V ostravské části Nová Ves se do rodinného domu v noci ze středy na čtvrtek vloupal neznámý zloděj. Seniorka, kterou měl v plánu okrást, nezpanikařila a rozhodla se bránit nožem. Zloděj zraněním nakonec podlehl. Případ prošetřují moravskoslezští kriminalisté.

Sedmašedesátiletá žena z Ostravy se stala obětí trestného činu. Neznámý muž se v noci vloupal do rodinného domu seniorky a pokusil se ji okrást. Duchapřítomná paní se však nenechala a okamžitě začala jednat.

Podle informací TV NOVA měla žena obavy o svůj život, a tak se rozhodla, že vezme nůž a bude se bránit. Šestačtyřicetiletý zloděj s takovýmto jednáním nepočítal, a tak se nestihl dostatečně bránit. Seniorka mu nožem způsobila smrtelná zranění.

Případ v tuto chvíli již řeší moravskoslezští kriminalisté a je velmi pravděpodobné, že případ bude přehodnocen na nutnou sebeobranu. Zatím je totiž vyšetřován jako těžké ublížení na zdraví.

Související články

Další články