Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Odvážná Gábina Koukalová: Vystavila úplně nahé tělíčko bez jediné chyby!

Gábina odhalila dokonalé tělíčko!
Zdroj: Klenoty Aurum/Braňo Šimončík
+ Dalších 30 fotografií
Našla snad Gabriela Koukalová (28) v nahotě zálibu? Úplně bez oblečení se ukázala už podruhé a nutno podotknout, že je čím dál žhavější. Úspěšná biatlonistka, která se kvůli zdravotním problémům nedostala na letošní olympiádu, tentokrát vsadila na přirozenost. Zahodila líčidla a kromě bezchybného tělíčka předvedla i sexy pihovatý obličej.

Jako biatlonistka by sice stud v popisu práce mít mohla, ale na to Gábina Koukalová (28) zvysoka kašle. Biatlonistka, která proslula svou zálibou ve fintění, už podruhé odhodila zábrany a nafotila nahé snímky.

Tentokrát vsadila Koukalová na přirozenost a na fotkách se předvedla nenamalovaná. A musíme říct, že se to vyplatilo. Výrazné pihy ve tváři dodávají Gábině na žhavosti a v kombinaci se svůdnými pózami jde o dokonalé spojení.

Poprvé o své nahotě Koukalová vůbec netušila. Zachytily ji totiž kamery při převlékání. Ale protože Gábina ví, že má objektivu co nabídnout, nebála se toho ani při cíleném focení. Snímky patří do nové kampaně Klenotů Aurum a jako jejich tvář nahradila biatlonistka Jardu Jágra (46).

Snad se podaří Gábině dostat se co nejdřív zpátky do formy a vedle sexy prádla ji brzy uvidíme i v biatlonistickém oblečku.

Související články

Další články