Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Odporný útok na těhotnou Růžičkovu snoubenku: Její fotka láká na žhavý flirt!

María Paulina a „její“ podivný inzerát.
+ Dalších 25 fotografií
Žije sama, děti neplánuje, hledá flirt, ale nechce, aby jí psali muži. Tak zní podivný inzerát Maríe Pauliny, která je zasnoubená s Vladimírem Růžičkou a čeká s ním dítě. Co za ním stojí?

Inzerát se objevil na serveru lide.cz a uživatelka byla naposledy aktivní 13. 4. 2017. Což je trochu zvláštní, protože už několik měsíců je zasnoubená s Vladimírem Růžičkou a navíc čeká dítě.

Podle podezřelého inzerátu netouží po dětech (i když je teď těhotná) a hledá flirt (přitom je šťastně zasnoubená). Dále pak prosí, ať jí nepíšou muži. Navíc je tam její fotka z doby, kdy vypadala jako barbína ze solárka.

Maruška promluvila pro eXtra.cz a vše uvedla na pravou míru. „Nemám s tím vůbec nic společného. Někdo ukradl moji starou fotku, kterou popravdě už ani nemám, a založil mi falešný profil.“

Po zjištění byla samozřejmě pořádně naštvaná. „To je vrchol, budu kontaktovat právníka!“

Marušce jsme doporučili, ať se neprodleně obrání na adminy stránek, kteří by měli falešný profil ihned zablokovat. Vzhledem k tomu, že Marie je nyní v požehnaném stavu, je tento útok velmi drsný a nevkusný!

Mohlo by vás zajímat

Další články