Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

ODPORNÝ ÚTOK na krásnou českou youtuberku! Carrie Kirsten měla ukázat nahá prsa. ODHALENÝ SNÍMEK UVNITŘ ČLÁNKU

Je snad Carrie obětí nestydatého úchyla, nebo se opravdu takhle ráda
svléká?
Jako youtuberku ji zbožňují stovky holek, ale i kluků. Snaží se jim dávat co nejcennější rady do života, jenže teď se v tom jejím objevil pořádný škraloup. Někdo chce Carrie Kirsten před celým národem znemožnit, tak rozesílá její nahé fotky a tvrdí, že je to ona. Jenže sama brunetka to tvrdě popírá.

I do redakce eXtra.cz došla fotka, kde Carrie má nestydatě odkrývat svá prsíčka. Vypadá to na dost nestoudné video, kde se mladá youtuberka nebojí odhalit více než ve svých jiných videí. Teď měla ukázat i něco ze svého těla.

Jenže sama Carrie to popírá a tvrdí, že jde jen o drsný útok na její osobu. „Prosím vás, nevím, co zase hrotíte s fotkou, respektive s fotomontáží. Super argument, já snad o tom natočím video,“ napsala na Facebook na svou obranu sympatická holčina, která by chtěla být slavnou.

Jenže touto cestou se asi vydat nechce, aby se proslavila přes vnady. Proto to popírá, kde může, ale náš zdroj, který nám foto zaslal, si stojí za svým, že nejde o žádnou fotomontáž, ale o náruživou youtuberku.

Sami si udělejte svůj obrázek, jak to tedy celé je. Snímek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a porovnat, jestli je to ona nebo ne.

Mohlo by vás zajímat

Další články