Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odporní rodiče: Otec škrtil děti, a když nechtěly spát, matka jim podávala heroin jako „šťávičku na spaní“!

Tohle není normální!
Další odporný případ spojený s heroinem se stal opět v Americe. Dvacetiletí rodiče se o své děti starali stylem, že jim na dobrou noc podávali heroin míchaný s vodou, aby děti rychleji usnuly. Otec měl dokonce jedno z nich škrtit. Oba dva jsou momentálně ve vazbě.

Odporný případ se stal v americkém městě Spanaway. Čtyřiadvacetiletá krkavčí matka, která nemá evidentně páru o výchově dětí, podávala svým vlastním heroin, aby usnuly a nedělaly kravál.

Spolu s matkou je obviněný i jejich otec, který měl své přítelkyni v trestném činu napomáhat, a dokonce jedno z dětí škrtit. Oba rodiče svým dětem namlouvali, že jim podávají šťávičku na spaní nebo uzdravující medicínu.

Na celý případ upozornil policii rodinný přítel. Když policie dům prohlédla, nestačila se divit. Děti žily mezi krysím trusem a špinavými jehlami. Sociálka děti nezodpovědným rodičům okamžitě odebrala.

Oba dva rodiče jsou ve vazbě a čekají na soud. Jejich teprve šestiletý syn popsal, jak matka a otec míchali heroin s vodou a pak jim ho injekčně podávali.

Související články

Další články