Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

ODPORNÉ VIDEO: Lovec zastřelil SPÍCÍHO LVA, ještě se tím vytahuje!

+ Dalších 5 fotografií
Američan Guy Gorney (64) se na internetu pochlubil videem, na němž zastřelil spícího lva. Nahrávka koluje po sociálních sítích a lovec tak šokuje lidi svou bezcitností.

Guy Gorney z Illinois je lovec divoké zvěře. Nyní však zasáhla svět nahrávka, ve kterém muž zastřelil spícího lva, který pak umíral v krutých bolestech. Pro něho je to trofej, okolí to však silně pobuřuje.

Hrůzostrašná nahrávka byla zřejmě pořízena roku 2011 v Zimbabwe a nyní ji sdílela skupina pro ochranu zvířat na twitterovém účtu. Muž bez svědomí neváhal zastřelit nebohého spícího lva. „Jak statečné a sportovní,“ komentovala organizace u příspěvku. Pod postem se okamžitě strhla vlna negativních komentářů vůči lovci.

Gorney ovšem neloví jen spící lvy. Zaměřuje se i na jinou divou zvěř, jako jsou hroši, ale i nosorožci. Za svou loveckou kariéru ten člověk zabil už na 70 zvířat. Podívejte se do fotogalerie, čeho je lovec schopen.

Související články

Další články