Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Odhalili jsme tajemství kníru vousaté farmářky Zuzky: Jde o pigmentové skvrny, kterých se koňařka doposud nezbavila!

Zuzka se svůj knírek ani nesnaží maskovat, zřejmě už si na něj zvykla.
Zdroj: FTV Prima

Jedním z fenoménů současné řady televizní reality show Farmář hledá ženu je knír koňařky Zuzany Polákové. Zuzce už mnoho televizních diváků v diskuzích spílalo, ať už si „konečně vyškube ten strašný knír“ nebo „proč si doprčic neoholí toho bíbra?“

Nicméně realita je taková, že nejde o porost, ale o pigmentové skvrny, jak nám řekl náš tajný zdroj ze štábu. A jak známo, skvrny oholit nejde, těch se člověk musí zbavit jinak, nejlépe laserem. Stane se teď snad z koňařky nová VIP klientka docenta Jana Měšťáka, který se zaměřuje na odstraňování závažných fyzických nedostatků celebrit?

Bude z farmářky po odstranění této kníraté ozdoby „někdo úplně jiný“? A co hořící nápadník Hassan? Zmocní se své královny ze statku, knír neknír?

Vývoj nejen Zuzčina vztahu s vášnivým Turkem Hassanem, ale i možného odstranění pigmentových skvrn budeme i nadále sledovat!

Související články

Další články