Bývalá zprávařka televize Nova by mohla být další v řadě, které se po vzoru amerických hvězdných krasavic někdo naboural do profilu na sociální síti. A mohlo by jí tak zmizet ledacos, co v minulosti odesílala přes svůj profil. Slavné americké herečky, ale i zpěvačky by jí mohly vyprávět. Hackeři se totiž známým celebritám už v minulosti nabourali do profilů, z nichž odcizili třeba hodně peprné snímky, ale i konverzaci s milenci…

„Proč mi pořád chodí SMS verify pro resetovaní hesla na fb? Zřejmě někdo, kdo se asi nudí, a nemá co na práci, se snaží dostat na můj účet… Takže až si s vámi začne někdo divně psát – tak se to někomu nejspíš podařilo!“ uvadla Ochotská v obavách, že by mohl někdo zcizit obsah na jejím Facebooku.

Pokud by se tak stalo, kdo ví, co by její profil odhalil. Možná by takové informace víc napověděly, co ve skutečnosti stojí za rozpadem rodiny tenisty a bývalé zprávařky, nebo by třeba odhalily to, na co nerady dodnes vzpomínají slavné krásky, do jejichž profilů se nabourali neznámí útočníci – tedy nahé snímky… Na snímky Míši se mrkněte do galerie. Že by její profil skrýval podobné?