Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ochotská v šoku! Někdo jde po jejích nahých fotkách na Facebooku?

Foto vpravo je zdařilá fotomontáž. Míša si jinak prsa hlídá.
Zdroj: Jan Tůma pro Global Energy, archiv
+ Dalších 12 fotografií
Tak tohle nečekala! Michaela Ochotská nejenže prožívá manželskou krizi s Lukášem Rosolem, ale teď má ještě závažné problémy se svým profilem na sociální síti Facebook. Podle všeho se totiž někdo snaží dostat do jejího profilu. Skrývá tam snad něco, co by značně narušilo její soukromí?

Bývalá zprávařka televize Nova by mohla být další v řadě, které se po vzoru amerických hvězdných krasavic někdo naboural do profilu na sociální síti. A mohlo by jí tak zmizet ledacos, co v minulosti odesílala přes svůj profil. Slavné americké herečky, ale i zpěvačky by jí mohly vyprávět. Hackeři se totiž známým celebritám už v minulosti nabourali do profilů, z nichž odcizili třeba hodně peprné snímky, ale i konverzaci s milenci…

„Proč mi pořád chodí SMS verify pro resetovaní hesla na fb? Zřejmě někdo, kdo se asi nudí, a nemá co na práci, se snaží dostat na můj účet… Takže až si s vámi začne někdo divně psát – tak se to někomu nejspíš podařilo!“ uvadla Ochotská v obavách, že by mohl někdo zcizit obsah na jejím Facebooku.

Pokud by se tak stalo, kdo ví, co by její profil odhalil. Možná by takové informace víc napověděly, co ve skutečnosti stojí za rozpadem rodiny tenisty a bývalé zprávařky, nebo by třeba odhalily to, na co nerady dodnes vzpomínají slavné krásky, do jejichž profilů se nabourali neznámí útočníci – tedy nahé snímky… Na snímky Míši se mrkněte do galerie. Že by její profil skrýval podobné?

Související články

Další články