Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ochotská oblafla bulvár: S vítězem Wimbledonu 2037 už je doma! Andrého nesmí nikdo vidět! Víme proč!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Olga "Tahám táty z osudí" Menzelová se má ještě hodně co učit.

Moderátorka Michaela Ochotská (30), která je už více než týden krom prsatice a snoubenky i maminkou, vytřela bulváru zrak a opět ukázala, jak je dobrá obchodnice.

Přestože si brzy vezme tenistu Lukáše Rosola (29), muže, díky kterému ještě její vnuci nebudou muset pracovat, prodala nejmenovanému vydavatelství exkluzivitu na první fotografii malého Andrého Rosola, který bude jednou chodit s malou Andreou Kvitovou Kotyzovou (minus 2, vtip jen pro bystré, pozn. aut.) a vyhraje grandslam!

"Malý je super, jsme doma a já se o něj jako každá máma šíleně bojím, i když je všecko v pořádku. Kojím a jsem spokojená máma, táta je na tenise," hlásila nám Míša, která i přes emoce spojené s porodem a partnera za vodou myslí na vše a miminko ukáže světu až prostřednictvím média, které zaplatilo nejvíc.

Co by za to daly jiné, méně slavné prsatice, které nejenže nikomu exkluzivitu neprodají, ale titulku s miminem nedostanou, i kdyby za to samy zaplatily. Prostě u Míši je vše v pořádku a ostatní sexbomby mohou krásně závidět nefalšovanou českou závistí.

Související články

Další články