Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

OBTLOUSTLÁ modelka Ashley Graham ztratila všechnu SOUDNOST: Nafotila fotky plné odporného TUKU!

Zdroj: instagram
+ Dalších 37 fotografií
Obézní modelka Ashley Graham nafotila velmi zvláštní sadu fotek pro V Magazine. U takového časopisu jsme zvyklí, že většinou titulní strany zdobí krásné a přirozeně štíhlé ženy. Nyní titulní stranu zavalily špeky modelky. Myslíte si, že je tohle ještě sexy?

Plus size modelka Ashley Graham se snaží neustále bořit konvence o ženské kráse. Tahle modelka má vskutku krásný obličej, ale řekněme si na rovinu, je opravdu tlustá. Stejně tak, jak není zdrávo, aby dívky vážily čtyřicet kilo a vypadaly jako věšák na ramínko, tak není možné, aby se za ideál krásy považoval valoun sádla.

Od Ashley je velmi ušlechtilé, že se snaží prorazit ve světě modelingu i s kily navíc, ale nic se nemá přehánět. Půvabná modelka není krev a mlíko, nýbrž je opravdu obézní. Tohle je ale bohužel další extrém.

Nikdo, kdo váží tolik jako Ashley, nemůže být se svou váhou spokojen. A pokud tvrdí, že ano, tak je to pokrytec. Pro tělo je velmi namáhavé denně nést tolik kilogramů tuku, nehledě na to, že je velmi vážně ohroženo vaše zdraví.

Ashley evidentně vůbec nevadí, že nabádá lidi k tomu, aby byli tlustí jako sud rumu, a ještě se jim snaží tvrdit, že je to sexy. Ano, spousta fotek Ashley Graham vypadá opravdu skvěle, ale rozhodně ne proto, že by tlustí lidé byli krásní, ale proto, že všechny její fotky jsou prohnány desetkrát Photoshopem.

Stejně tomu tak bylo nedávno, kdy modelka nafotila odvážné fotky pro V Magazine. Lidé by si jednou provždy měli uvědomit, že tloušťka není sexy a nikdy nebude. Důkazem jsou právě tyto fotky, které, ač prošly úpravami, stejně vypadají odporně. Protože na hoře sádla není absolutně nic pěkného.

Někteří lidé v komentářích uvádějí, že je tohle opravdu odvážný počin. My nevidíme nic odvážného na tom vyžrat se do takové podoby jako Ashley Graham.

Související články

Další články