Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Obscénnost ve škole: Šestnáctiletá žačka svedla učitelku a ještě se tím chlubila!

Šestnáctiletá dívka si se svou učitelkou kupovala erotické pomůcky.

Američanka Kelly Ann Garcia (29) z města Houston nedokázala odolat své šestnáctileté žačce a začala s ní udržovat velmi intimní poměr. Je to už druhý případ v rychlém sledu za sebou, kdy se v USA řeší lesbický vztah za hranou zákona. V prvním případě to byly dvě dívky ze střední školy, z nichž ta jedna byla ještě pod zákonem.

Za učitelkou angličtiny přišla šestnáctiletá žačka, která ale její hodiny nenavštěvovala, a svěřila se jí se svým erotickým snem, kde obě figurovaly. Kelly Ann to ale namísto znechucení vzrušilo a začaly spolu mít poměr, se kterým se nezkušená dívka po třech měsících nakonec pochlubila spolužákům.

Obě si dokonce pro své hrátky chodily vybírat zboží do sexshopu, aby zpestřily svůj vztah. Právě účtenky z obchodu, kde Kelly Ann platila kartou, a svědectví prodavače daly jasné důkazy o tom, že spolu obě sexuálně žily.

Nadržená učitelka se vyplatila z vazby na kauci a nyní čeká na soud, kde je obviněná hlavně ze znásilnění, i přestože dívka byla už sexuálně zletilá. Ale matka školačky vše vnímá jako vinu učitelky, která zneužila naivitu a nezkušenost své žačky a využila ji ve svůj prospěch.

Mohlo by vás zajímat

Další články