Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

OBROVSKÉ NEŠTĚSTÍ: Kráska se kvůli strašlivé nemoci pokoušela dlouhých 6 let přijít o panenství. Pomohla jí až velmi nečekaná věc!

Zdroj: facebook.com
Britka Amy Forrest (24) z Londýna se pokoušela mít 6 let sex, ale bez úspěchu. Její tělo jí to nedovolilo kvůli strašlivé nemoci. Pomohla jí až velmi nečekaná věc!

Britka Amy Forrest chtěla mít poprvé sex v 18 letech se svým přítelem. Jenže to mohli zkoušet, jak chtěli, a nepodařilo se. Dívka trpí totiž strašlivou nemocí, které se říká vaginismus. A tak se jí často a zničehonic stáhlo poševní a pánevní svalstvo. Takže se do ní partner nemohl dostat. Nemohla navíc ani používat vibrátory nebo tampóny. Když se k její vagině něco přiblížilo, Amy se prostě začala stahovat

Kamarádi jí doporučovali babské rady, ale žádná z nich nepomohla. Pokud se o ně jen pokusila, udělalo se jí špatně a málem omdlela. Ani lékaři si s ní nevěděli rady, protože se s ničím takovým nesetkali. Nakonec jí ale odhalili nemoc zvanou vaginismus a začali jednat A stačil k tomu jednoduchý zákrok, který by nikoho ani ve snu nenapadl.

Amy se vydala na soukromou kliniku v Londýně a lékaři dívce aplikovali šest botoxových injekcí a za dva týdny si mohla užívat sexu se svým přítelem

Související články

Další články