Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie: Hejtmanovu dceru ubodal její přítel!

Bubeníček přišel o svoji nevlastní dceru.
Velký smutek teď prožívá rodina hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Jeho třiadvacetiletou nevlastní dceru pobodal její o rok mladší partner. Bohužel už se ji nepodařilo zachránit. K celé události se hejtman nechce vyjadřovat.

Mladík zaútočil nožem na svoji přítelkyni po hádce 2. ledna v Bílině. "Muž byl obviněn z ublížení na zdraví s následkem smrti. Nařízená soudní pitva potvrdila cizí zavinění. Byl podán návrh na uvalení vazby,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Právní kvalifikace zločinu ale může být zpřísněna na vraždu. Hejtman celou tragickou událost potvrdil přes svou mluvčí Lucii Dosedělovou.

„Celou záležitostí se zabývá Policie ČR a nebudeme sdělovat žádné podrobnosti. Zároveň žádáme veřejnost i média o pochopení a respektování soukromí rodiny. Pan hejtman s rodinou děkují za projevenou soustrast," stojí v oficiálním prohlášení.

Mohlo by vás zajímat

Další články