Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Obří skandál aerolinek: Letušky přiznávají sex s cestujícími za peníze! Přijdou si na miliony!

Aerolinky čelí obřímu skandálu.
Zdroj: facebook.com
Historky o tom, že mnoho letušek je zároveň i prostitutkami, kolují poměrně dlouho. Jenže nikdo pro to neměl žádné důkazy. Až doteď. Jednu z nich totiž chytili přímo při činu a následovala lavina dalších přiznání.

Přistižená letuška, která si užívala s jedním z cestujících přímo v letadle na záchodě, uvedla, že prostitucí si během dvou let přišla v přepočtu na takřka 24 milionů korun. Nejraději „pracovala“ během dlouhých přeletů přes Atlantik do USA a za každý takový let si přišla na zhruba 55 tisíc korun.

Zaměstnavatel jedné nejmenované aerolinky z Blízkého východu se s ní kupodivu okamžitě rozloučil.

Její případ ale následovala vlna přiznání od dalších letušek, které svorně tvrdí to samé. Prostituce je v naší branži běžnou věcí.

„Letušky, které jsou ochotné to dělat s piloty, dají své číslo nadřízené, která je v podstatě jejich pasákem. Existuje systém gest, které piloti používají, aby dali dívkám najevo, že mají zájem a kolik jsou ochotni zaplatit,“ uvedla anonymně japonská stewardka pro Tokyo Reporter.

4 prsty zvednuté k nosu prý znamenají 40 000 jenů za celou noc v hotelu. To je v přepočtu jen asi 8 tisíc korun.

Jiné dívky se nabízejí skrze společnosti, které se specializují právě na letušky. Všechny prý ale mají „datum spotřeby“. Dívky nad třicet let jsou už mnohem levnější.

Související články

Další články