Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Oblíbená sexuální poloha podle hvězd: Štíři to mají rádi na koníčka, Vodnáři raději téměř nesexují!

Už jste si to rozdali v poli? Zajímavá zkušenost.
Zdroj: profimedia
Jak jste na tom se sexem, a to konkrétně se sexuálními polohami? Uspokojuje vás, když je můžete každou chvíli střídat, nebo si bohatě vystačíte s jednou? A co jejich znalost? Dáte dohromady 3 - 4, nebo to vypadá, že znáte pomalu celou Kámasútru? Hvězdy vám poradí, která poloha vás nejrychleji dovede do ráje.

BERAN

Vás ani tak nebere klasický sex jako anál Pro mnohé jde o zvláštní a nechutnou aktivitu, kdo ho ovšem jednou prožije, už to nechce jinak. Takže se nebojte promastit si dírky a vrhnout se do peřin.

BÝK

Poloha židle. Nasedávejte na partnera jako na židli. Uvidíte, že tahle netradiční poloha nenadchne jen vás, ale i vašeho partnera. Možná budete ze začátku pociťovat ostych, ale poté, co se uvolníte, zažijete neuvěřitelnou slast.

BLÍŽENCI

Hezky z boku a hlavně rychle. Pravidelné tempo a sex tak trochu natvrdo jsou přesně to, co potřebujete. Pokud vás u toho někdo zatahá za vlasy, je to ještě lepší, a právě proto je pro vás tahle poloha tou pravou.

RAK

Máte rádi číslo 69? Asi nemusíme připomínat, že jde o sexuální polohu, která je tou pravou právě pro vás. Odhoďte tedy stud a večer si ji hned vyzkoušejte, uvidíte, že se možná k samotnému sexu nedostanete

LEV

Poloha svíčky je tou, která vás dovede až do ráje. Jde sice o dost náročnou polohu, která se vám možná nepodaří hned napoprvé, ovšem uvidíte, že pravidelný trénink bude stát za to.

PANNA

Zezadu jako pejsci, tak to je poloha, pro kterou žijete. Milujete ten intenzivní pocit, kdy celou soulož intenzivně cítíte a prožíváte. Tak se nestyďte a příští sex si zase užijte, haf!

VÁHY

Vášeň ve vás vzbuzují všechny polohy, při kterých jste zavěšeni hlavou dolů. V sexu patříte k těm zkušenějším a poloh znalejším jedincům, kteří si umějí říct, jak to chtějí. Sice to u vás v ložnici vypadá jako v cirkuse, ovšem když se vám to tak líbí...

ŠTÍR

Potřebujete ukázat svou převahu, a tak se nejlépe cítíte v sedle Partner pak nemá moc na výběr. Jakmile začne předehra, ví, že za pár chvil bude osedlán.

STŘELEC

Střelci nemají vytříbený vkus na sexuální polohy, ovšem bez čeho se žádná předehra neobejde, je orál. Ten musí trvat dlouho a často vám stačí místo samotného sexu. Sice si to partner moc neužije, ale vy se vznášíte v sedmém nebi.

KOZOROH

Klasika, to je vaše. Hezky na misionáře, tím se nikdy nic nezkazí. Prakticky neexistuje sex, kdy byste tuto polohu nezvolili pro své vyvrcholení. Dalo by se říct, že si vystačíte jen s ní.

VODNÁŘ

Nemáte v sobě zrovna sexuální náboj a v partnerství si radši povídáte a chováte se spíš jako kamarádi. Sex je pro vás taková nutnost, ovšem nic, co byste si užívali. Jednoduše řečeno, sex není nic pro vás

RYBY

Pro Ryby je největší slastí poloha vestoje a zezadu. Cítí v tom naprostou intimitu a mají prostor pro sebe Tím, že vám partner nekouká do obličeje, se dokážete perfektně uvolnit a sex si užít.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy