Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oblečená neoblečená: Herečka Gwyneth Paltrow si zapomněla podprsenku a vykouklo jí prsíčko!

Herečce nevadilo, že ukázala víc, než chtěla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ve filmech působí jako ta paní dokonalá, která je vždy upravená a na svém vzhledu si zakládá. Jenže zdá se, že realita je naprosto jiná. Oscarová herečka Gwyneth Paltrow vyrazila do společnosti nejen bez jakéhokoliv make-upu, ale i podprsenku zapomněla doma. A předvedla to, co dřív laskal třeba Brad Pitt.

Ultra štíhlá blondýnka vždycky byla takový přírodnější typ. Jenže teď se chce asi přírodě přiblížit ještě víc, tak se vykašlala na jakákoliv líčidla a hlavně na spodní prádlo. A to se líbilo hlavně mužskému obecenstvu.

V jednu chvíli totiž Gwyneth neuhlídala svůj dekolt a kůzlátko se jí dralo ven ze šatů a chtělo na svobodu. Bohužel to včas teda herečka zastavila, ale přeci jen většinu ňadra všichni přítomní mohli spatřit.

Bývalá partnerka Brada Pitta dělala jakoby nic a povídala si dál, ale už si dávala většího majzla na to, jak se otáčí a ohýbá. Šaty byly jak z divokých vajec a na jejím dekoltu nechtěly držet. Tak ono pořádně nebylo ani na čem. Příroda k ní nebyla zrovna vlídná a na hrudníku má spíš takové dvě malé čudly.

Ale pro ty, co zbožňují malá prsíčka, to byla pořádná podívaná. Takže jestli nejste na obří silikony, tak se v naší fotogalerii pořádně pokocháte.

Související články

Další články