Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Objevila se nová lidská rasa. Tento chlapec je oficiálně první člověk na světě, který vidí ve tmě!

Někdo má oči modré, jiný zelené nebo hnědé. A ve tmě prostě nevidíme, tak to je, a abychom viděli, tak si můžeme jedině rozsvítit. Chlapec z Číny to má ale tak trochu jinak. Jeho oči jsou úplně jiné, než mají ostatní, a navíc vidí ve tmě!

Malý Nong Yousui vypadá jako obyčejný chlapec, ale když se podíváte pozorně, je na něm přece jen něco zvláštního. Má totiž takové oči, které nemá nikdo jiný na světě! A je na ně právem hrdý.

Na to, že pochází z Číny, jsou jeho oči modré, ale má v nich zvláštní jiskru. Když totiž zhasnete, jeho oči začnou svítit jako kočce. Kdybyste ho potkali v noci na ulici, uvidíte před sebou dvě zářivá světýlka. A co víc! Chlapec ve tmě vidí! Takové oči nemají ani obyvatelé severských zemí.

Jeho oči jsou vlastně takové baterky. Malý Nong je oficiálně první živý člověk, který umí vidět ve tmě. A je na to opravdu hrdý! Podle odborníků se nejedná o náhodu. Tato změna nevznikla mutací, ale vývojem. A tak je možné, že takových lidí bude na planetě přibývat.

Související články

Další články