Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Obézní teenagerka se zasekla v kanále. Pro co lezla, je víceméně jasné!

Mladá holka by možná měla přemýšlet o zhubnutí.
Zdroj: profimedia.cz

Sedmnáctiletá Ella-Anne Birchenough se procházela se svým psem, když jí do kanalizace spadl iPhone. Vlezla si proto do kanálu a snažila se telefon zvednout nohama, což se brzy ukázalo jako nešťastné rozhodnutí, protože se v otvoru zasekla.

Brzy se kolem ní shromáždila skupinka pobavených lidí, kteří pozorovali nešťastnou Ellu, kterou se mezitím pokoušeli hasiči vytáhnout. Brzy se to podařilo, i když si hasiči nejprve mysleli, že to nebude tak snadné. „Myslel jsem, že ji odtamtuď nikdy nevytáhneme,“ řekl člen záchranného sboru.

S iPhonem to už ale tak šťastně nedopadlo. Mladá slečna je sice naštvaná, ale je ráda, že se v kanále neutopila, což by byla snad nejhorší smrt ze všech. Dívka též přemýšlí o zhubnutí. „Lidé ke mně měli pár ošklivých poznámek o tom, že jsem tlustá, ale snažím se to brát k srdci. Budu muset vyměnit telefon, ale nejsem moc naštvaná. Nejhorší scénář je, že bych skončila se starou nokii,“ směje se sedmnáctiletá studentka.

Související články

Další články