Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obézní Britka byla zděšená, když se viděla na fotkách z dovolené. Podívejte se, jak po téhle terapii šokem vypadá po roce!

Fotka nalevo Britce pořádně otevřela oči.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Podchytněte svou obezitu už v začátcích a nečekejte, až vám začne působit pořádné potíže. Britka Caroline Kupfers kupříkladu musela uvidět své fotky z dovolené u moře, aby se sebou konečně začala něco dělat. Výsledek po roce je neuvěřitelný!

Třiatřicetiletá Britka Caroline Kupfers se potýkala s obezitou už dlouhou dobu, ale nezdálo se, že by s tím chtěla i nějak bojovat. Na dovolené v Turecku ovšem prodělala pořádnou terapii šokem.

Během legrácek u hotelového bazénu se totiž nechala vyfotit, jak skáče do bazénu. A konečná fotografie ji opravdu vyděsila! Jako kdyby si až v tu chvíli uvědomila, jak daleko to se svou nadměrnou tloušťkou nechala zajít.

„Vypadala jsem jako velryba. Když jsem skočila do bazénu, velká část vody vyšplouchla ven. Samozřejmě že jsem nasadila odvážnou tvář a usmívala jsem se, ale uvnitř mě to hodně bolelo. V tu chvíli jsem se cítila naprosto ponížená,“ popisuje své tehdejší pocity žena.

Nejspíš i nějaká nadpřirozená síla se rozhodla jí dát dostatečně výstražné varování a noc po návratu domů Caroline pociťovala bolest na hrudi a nemohla popadnout dech. Coby matka osmileté holčičky se rozhodla, že už se svým stavem konečně něco udělá.

Výsledek jejího rozhodnutí je neuvěřitelný.

Díky upravenému jídelníčku za pouhý rok shodila více jak šedesát tři kilogramů! Její dieta se v podstatě skládala z ovoce a jogurtu na snídani, salátu na oběd a brambor nebo nízkotučných lasagní na večeři. A hlavně má po celou dobu hodně velkou motivaci: „Pokaždé když mám pokušení nacpat se pořádným balíkem čokoládových rakviček, vzpomenu si na to příšerné ponížení, když jsem vyprázdnila skoro půlku bazénu.“

Podívejte se, jak vypadá žena ve stejné póze u bazénu po roce!

Související články

Další články