Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Obě, nebo nic: Tyhle dvě sestry jsou dvojčata a stejně jim to nestačí. Chtějí mít nejen jeden obličej a tělo, ale i muže!

Obě, nebo nic: Tyhle dvě sestry jsou dvojčata a stejně jim to nestačí. Chtějí mít nejen jeden obličej a tělo, ale i muže!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Je jim osmnáct, ale kvůli plastickým operacím vypadají jako šedesátiletá žena, která chce, aby jí bylo třicet. Dvojčata Lucy a Anna DeCinquetovy tvrdí, že si jsou natolik blízké, že být dvojčetem už jim nestačí. Chtějí se stát jedna druhou, respektive jedinou osobou.

A tak všechny své prostředky utrácejí za plastické operace, aby vypadaly doopravdy úplně stejně, za umělé vlasy a silikony v prsou. Chodí na stejné hodiny cvičení, aby měly stejně tvarovaná těla, dokonce používají jen jeden mobilní telefon, jeden facebookový účet, jednu kreditku a jezdí jedním autem.

Ale to není to nejhorší.

Jsou na sebe tak napojené, že tyhle dvě Australanky chtějí taky jenom jednoho muže. Prostě se o něj budou dělit a jemu to stejně bude jedno, nepozná, kdo je kdo, a maximálně bude mít pocit, že v baru přebral a teď vidí dvakrát.

Nemáte někdo zájem? Dobré na tom je, že vás nikdo neobviní z bigamie, protože ji nebude v tomhle případě jak prokázat.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy