Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Numerologie prozradí, jací doopravdy jste: Odhalte tajemství svého osudového čísla!

Numerologie prozradí, jací doopravdy jste: Odhalte tajemství svého osudového čísla!
Zdroj: Profimedia.cz

Mystickými významy čísel se zabývala už většina starověkých kultur. Vibrace a energie čísel mají vliv na povahové vlastnosti člověka i na jeho životní cestu. O tom, co znamenají čísla v našem datu narození, pojednává nauka zvaná numerologie

Z životního neboli osudového čísla je možné vyčíst, co je naším posláním, jaké máme schopnosti a předpoklady, ale i slabé stránky, na kterých je nutno zapracovat. Chcete-li lépe porozumět jak sobě, tak druhým lidem, vypočtěte si své životní číslo, postup je velice jednoduchý:

Sčítejte všechna čísla v datu narození tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9. Existují však dvě výjimky, co už se dále nesčítají, a to čísla 11 a 22, neboť se jedná o čísla mistrovská.

Příklad:

26. 12. 1987 = 2 + 6 + 1 + 2 + 1 + 9 + 8 + 7 = 36 = 3 + 6 = 9

Životní číslo 1 – Průkopník

Lidé s jedničkou jsou nezávislí a dominantní. Mají řídící schopnosti a sklony k vůdcovství, jsou aktivní a odvážní. Mají silnou vůli, přednost dávají individuálnímu úspěchu. Hlídat by si měli tendenci k nadřazenosti a tvrdohlavosti, hrozí jim osamělost.

Osudové číslo 1: Agáta Prachařová, Michal David, Václav Noid Bárta, Patrik Rytmus Vrbovský, Katie Holmes, Tiger Woods

Životní číslo 2 – Partner

Lidé s dvojkou jsou laskaví a vynikají velmi dobrou intuicí. Důležité jsou pro ně vztahy, přátelství, citový a partnerský život. Úspěchu dosahují ve spolupráci s druhými. Potřebují klid a pohodu. Neumí se vyrovnat se stresem, někdy jsou přecitlivělí.

Osudové číslo 2: Věra Martinová, Gabrielle Carteris, Elin Nordegren, Jennifer Lauret, Richie Faulkner

Životní číslo 3 – Vypravěč

Lidé s trojkou jsou tvořiví, činorodí a komunikativní. Rádi spolupracují s druhými, snadno navazují kontakty. Vynikají šarmem a vtipem, nesnáší nudu. Jsou kritičtí, měli by se učit diplomacii. Pozor ať si dávají na nervozitu a přílišnou výbušnost.

Osudové číslo 3: Tereza Maxová, Petra Kvitová, Daniel Landa, Rihanna, Katy Perry, John Travolta

Životní číslo 4 – Stavitel

Lidé se čtyřkou jsou praktičtí, pracovití a konzervativní. Důležitý je pro ně pořádek, důslednost a spolehlivost. Pracovních úspěchů dosahují díky své vytrvalosti a systematické práci. Nemají rádi změny. Vyvarovat by se měli zúženého pohledu na život.

Osudové číslo 4: Gabriela Partyšová, Václav Klaus, Pavel Novotný, Oprah Winfrey, Bill Gates, Brad Pitt

Životní číslo 5 – Svobodný duch

Lidé s pětkou vyhledávají dobrodružství. Milují svobodu a změny, rádi cestují. Jsou ambiciózní, avšak velmi citliví, vyhýbají se rutině. Jsou otevření novým věcem a myšlenkám. K ničemu je nedonutíte. Mají dispozice k nestálosti a neklidu.

Osudové číslo 5: Simona Krainová, Ornella Štiková, Jakub Prachař, Angelina Jolie, Beyoncé, Colin Farrell

Životní číslo 6 – Služebník

Lidé se šestkou mají smysl pro rodinu, harmonii a lásku. Rádi pomáhají druhým. Potřebují partnera, který splní jejich představy. Často tíhnou k estetice a umění. Pozor by si měli dávat zejména na nerozhodnost a přílišnou snahu po dokonalosti.

Osudové číslo 6: Lucie Bílá, Taťána Kuchařová, Ewa Farna, Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Robert Pattinson

Životní číslo 7 – Snílek

Lidé se sedmičkou dávají přednost duševní práci. Mají samotářskou povahu, jsou ponoření do sebe, řídí se vlastní zkušeností. Bývají vlídní a soucitní. Jsou idealisté, chybí jim často smysl pro realitu. Vyvarovat by se měli pesimismu a nepřístupnosti.

Osudové číslo 7: Iveta Bartošová, Tereza Pergnerová, Aneta Langerová, Karel Gott, Ondřej Brzobohatý, Mel Gibson

Životní číslo 8 – Finančník

Lidé s osmičkou jsou ctižádostiví, touží po moci a penězích. Mají dobré organizační schopnosti. Jsou houževnatí, vytrvalí, ale konzervativní. Měli by pochopit, že majetek jim nepřinese uspokojení, když nebude ku prospěchu i ostatním.

Osudové číslo 8: Aňa Geislerová, Michaela Ochotská, Ivana Gottová, Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Halle Berry

Životní číslo 9 – Mírotvorce

Lidé s devítkou jsou moudří, zodpovědní a nesobečtí. Hledají ideály, důležitá je pro ně láska a pravda. Mají potřebu dávat mnohé ze sebe ve prospěch jiných. Ohlídat by si měli náchylnost k iluzím a přehnaným reakcím, hrozí jim přetíženost.

Osudové číslo 9: Lucie Borhyová, Tereza Brodská, Jaromír Jágr, Leoš Mareš, Heidi Klum, Justin Bieber

Životní číslo 11 – Vizionář

Lidé s jedenáctkou jsou inteligentní a ambiciózní. Mají sklony k vizím. Snadno získávají respekt a uznání. Jsou rozhodní, energičtí, tvořiví, ale i citliví. Dokáží naplnit všechna svá předsevzetí, někdy však za cenu sobeckého využití svého vlivu.

Osudové číslo 11: Nikol Štíbrová, Dara Rolins, Sámer Issa, Madonna, Barack Obama, David Beckham

Životní číslo 22 – Architekt

Lidé s dvaadvacítkou jsou vysoce inteligentní a inspirativní. Mají touhu konat pro ostatní, jejich osobní život je až na druhém místě. Je dobré, aby naslouchali své intuici. Neměli by usínat na vavřínech, pozor by si měli dát i na nesoustředěnost.

Osudové číslo 22: Blanka Matragi, Kim Kardashian, Julianne Moore, Jenny McCarthy, John Kerry

A co říkáte na své životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu?

Pokud by vás zajímal podrobný numerologický výklad, můžete se obrátit na odborníky z naší Astro poradny

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy